Nowości i aktualności

Nowości i aktualności

UWAGA !!! Ruszył sklep Akademii !!!!

Już od dziś możecie kupować wszystkie szkolenia online 24h/dobę .

Zapraszamy do sklepu

 

Uwaga !!! Zapraszamy na szkolenia motocyklowe kierowane szczególnie dla osób które zaczynają swoją „przygodę” z jednośladami, ale również dla doświadczonych motocyklistów szukających różnych form treningu. Wiele osób, które nigdy nie jeździło motocyklem używa w tej chwili skuterów , a osoby które posiadają prawo jazdy kat B używają motocykli do 125 ccm pojemności, BEZ ŻADNEGO PRZESZKOLENIA !!!! w tym zakresie. Zapraszamy wszystkich którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w tym zakresie dla poprawy bezpieczeństwa.

zobacz film ze szkolenia

Akademia Reaktywacja !!!!! Zasady organizacji szkolenia w czasie pandemii. 

z dniem 09.05.2020 wznawiamy szkolenia na nowych zasadach dostosowanych do warunków pandemii.

Zasady organizacji szkoleń w Akademii w okresie pandemii.

  1. Na terenie Akademii obowiązuje nakaz przebywania w maseczkach ochronnych oraz rękawiczkach. Prosimy o przyjazd na szkolenie z odpowiednim wyposażeniem.
  1. Przed rozpoczęciem szkolenia, uczestnikom zostanie zmierzona temperatura. Wskazanie temperatury powyżej 38 st C zmusza nas do wykluczenia uczestnika z kursu i przełożenie terminu szkolenia w czasie ważności terminu vouchera.
  1. Przed szkoleniem uczestnicy podpisują oświadczenie następującej treści – Zgodnie z rekomendacją GIS w trosce o bezpieczeństwo Państwa, oraz personelu Akademii Bezpiecznej Jazdy Sp z o.o. prosimy o złożenie następującego oświadczenia będącego wymogiem przystąpienia do szkolenia .Oświadczam że w ciągu ostatnich 2 tygodni ani ja ani nikt z moich domowników nie przebywał za granicą i nie odbywał kwarantanny .Nie jestem obecnie objęty/objęta nadzorem epidemiologicznym (kwarantanna)Nie występują u mnie objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, inne nietypowe)
  1. Zgodnie z zaleceniem GIS i ustawą o covid-19 w czasie szkolenia Akademia nie zapewnia posiłku. Prosimy o zaopatrzenie się w prowiant we własnym zakresie.
  1. Podczas szkolenia na terenie Akademii zalecane jest aby przebywały jedynie osoby szkolone bez osób towarzyszących.
  1. Dbając o bezpieczeństwo uczestników i pracowników Akademia zapewnia płyny dezynfekcyjne , pomieszczenia i samochody treningowe są każdorazowo dezynfekowane przed każdym szkoleniem oraz w trakcie szkolenia.

7. Podczas przerw w ćwiczeniach zachowujemy odstęp 2m od innych uczestników

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

zobacz film jak wygląda szkolenie w czasach pandemiizobacz film

 

 

Nowy projekt Akademii to Homo Motoricus . Cykl programów edukacyjnych dla Was . Akademia produkuje swój własny niezależny program motoryzacyjny. Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków .W świat współczesnego kierowcy zabierze Was nie kto inny tylko Kuba Bielak . Więcej informacji na www.homomotoricus.pl

Serdecznie zapraszamy !

 

 

Kochani , jesteśmy z Wami i dla Was już 24 lata . To właśnie 25 października 1996 roku odbył się pierwszy pokazowy kurs doskonalenia jazdy w Szkole Orląt w Dęblinie gdzie Akademia zaczynała swoją działalność. Może to niestandardowo, ale celebrując nasze urodziny chcemy dać Wam prezent. Nie jeden , a 20 prezentów w postaci nowości jakie wprowadzamy w sezonie szkoleniowym 2016/2017. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej podnosić jakość naszych szkoleń i dać Wam okazję do spędzenia aktywnie czasu na nauce i doskonaleniu umiejętności prowadzenia samochodu w dobrym towarzystwie i miłej atmosferze. Nasze „prezenty” dla Was, będą sukcesywnie odkrywane do 25 października br. i publikowane na naszej stronie oraz na naszym facebookowym fanpage’u . Zapraszamy do śledzenia i obserwowania jak zmieniamy się dla Was.

Kuba Bielak

Nowość NR 1Akademia wprowadza do szkoleń nakładki EDU – DRIFT Czytaj więcej

nakładka 1

zobacz film jak działają nakładki EDU – DRIFT

Nowość NR 2 – Oddajemy nową nawierzchnię na torze . Teraz możemy czuć frajdę z jazdy w zupełnie nowej jakości. Konfiguracja toru może być modyfikowana . Wiele zakrętów o zmiennej charakterystyce pozwala na organizację zawodów, szkoleń i testów motoryzacyjnych.

14448802_1302347323109326_3171305164283741188_n

zobacz zdjęcia zobacz film z nowego toru

Nowość NR 3 – zupełnie nowa płyta poślizgowa w Centrum Szkoleniowym przy ul. Muszkieterów 43 . Przed sezonem szkoleniowym 2016/2017 wymieniliśmy nawierzchnię wszystkich płyt poślizgowych.

IMG_9832 IMG_9873 IMG_0107

Nowość NR 4 – Nowa szata graficzna ośrodka przy ul. Muszkieterów 43 – zobacz zdjęcia

Nowość NR 5 – Nowy pracownik w Akademii

Nowość NR 6 – Nowy układ strony internetowej , bardziej przejrzysty podział szkoleń do wyboru zobacz typy szkoleń

Nowość nr 7 – W palecie nowości uruchamiamy nowe szkolenie dedykowane dla kierowców firmowych czytaj dalej zobacz szkolenie „bezpieczny kierowca firmowy”

Nowość nr 8 – Uruchamiamy szkolenia na trolejach jako oddzielne mini szkolenie. Teraz jazda na trolejach dostępna w ofercie „na godziny” . zobacz szkolenie zobacz film

Nowość nr 9Udostępniamy edu drift w wersji mini szkolenia „na godziny „ zobacz film

Nowość 10 Kurs DREAM CAR EXPERIENCE czytaj więcej

Nowość 11 – Uruchamiamy mobilne laboratorium bezpieczeństwa jazdy SAFETY LAB . Symulatory i urządzenia za pomocą których, przekonacie się jak ważne jest prawidłowe zapinanie pasów, jak bezpiecznie wyjść z auta po dachowaniu, zbadacie swój czas reakcji podczas skupienia i rozmowy przez zestaw głośnomówiący i wiele innych aspektów bezpiecznego prowadzenia samochodu. Czytaj więcej

Nowość 12 – Akademia podejmuje współpracę z Granprix Originals ,jedną z najbardziej prestiżowych marek inspirowanych wyścigami samochodowymi. Dla klientów Akademii przewidziane są specjalne rabaty. Czytaj więcej

IMG_9684 le_cuir_black_lady 1gpo

« Wróć do listy aktualności