Nowości i aktualności

Nowości i aktualności

Akademia Reaktywacja !!!!!

z dniem 09.05.2020 wznawiamy szkolenia na nowych zasadach dostosowanych do warunków pandemii.

Zasady organizacji szkoleń w Akademii w okresie pandemii.

  1. Na terenie Akademii obowiązuje nakaz przebywania w maseczkach ochronnych oraz rękawiczkach. Prosimy o przyjazd na szkolenie z odpowiednim wyposażeniem.
  1. Przed rozpoczęciem szkolenia, uczestnikom zostanie zmierzona temperatura. Wskazanie temperatury powyżej 38 st C zmusza nas do wykluczenia uczestnika z kursu i przełożenie terminu szkolenia w czasie ważności terminu vouchera.
  1. Przed szkoleniem uczestnicy podpisują oświadczenie następującej treści –  Zgodnie z rekomendacją GIS w trosce o bezpieczeństwo Państwa, oraz personelu Akademii Bezpiecznej Jazdy Sp z o.o. prosimy o złożenie następującego oświadczenia będącego wymogiem przystąpienia do szkolenia .Oświadczam że  w ciągu ostatnich 2 tygodni ani ja ani nikt z moich domowników nie przebywał  za granicą  i nie odbywał kwarantanny .Nie jestem obecnie objęty/objęta nadzorem epidemiologicznym (kwarantanna)Nie  występują u mnie objawy infekcji  (gorączka, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, inne nietypowe)
  1. Zgodnie z zaleceniem GIS i ustawą o covid-19 w czasie szkolenia Akademia nie  zapewnia posiłku. Prosimy o zaopatrzenie się w prowiant we własnym zakresie.
  1. Podczas szkolenia na terenie Akademii zalecane jest aby przebywały jedynie osoby szkolone bez osób towarzyszących.
  1. Dbając o bezpieczeństwo uczestników i  pracowników Akademia zapewnia płyny dezynfekcyjne ,  pomieszczenia i samochody treningowe są każdorazowo dezynfekowane przed każdym szkoleniem oraz w trakcie szkolenia.

             7. Podczas przerw w ćwiczeniach zachowujemy odstęp 2m od innych uczestników

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

zobacz film jak wygląda szkolenie w czasach pandemii –  zobacz  film

 

 

Nowy projekt Akademii to Homo MotoricusCykl programów edukacyjnych  dla Was . Akademia produkuje swój własny niezależny program motoryzacyjny. Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków .W świat współczesnego kierowcy zabierze Was nie kto inny tylko Kuba Bielak . Więcej  informacji na www.homomotoricus.pl 

Serdecznie zapraszamy !

 

 

Kochani , jesteśmy z Wami i dla Was już 24 lata .  To właśnie 25 października 1996 roku odbył się pierwszy pokazowy kurs doskonalenia jazdy w Szkole Orląt w Dęblinie gdzie Akademia zaczynała swoją działalność. Może to niestandardowo, ale celebrując nasze urodziny chcemy dać Wam prezent. Nie jeden , a 20 prezentów w postaci nowości jakie wprowadzamy w sezonie szkoleniowym 2016/2017. Wszystko po to,  aby jeszcze bardziej podnosić jakość naszych szkoleń i dać Wam okazję do spędzenia aktywnie czasu na nauce i doskonaleniu umiejętności prowadzenia samochodu w dobrym towarzystwie i miłej atmosferze. Nasze „prezenty” dla Was,  będą sukcesywnie odkrywane do 25 października br. i publikowane na naszej stronie oraz na naszym facebookowym fanpage’u . Zapraszamy do śledzenia i obserwowania jak zmieniamy się dla Was.

Kuba Bielak

Nowość NR 1 – Akademia wprowadza do szkoleń nakładki EDU – DRIFT   Czytaj więcej

 nakładka 1

zobacz film jak działają nakładki EDU – DRIFT 

Nowość NR 2 – Oddajemy nową nawierzchnię na torze . Teraz możemy czuć frajdę z jazdy w zupełnie nowej jakości. Konfiguracja toru może być modyfikowana . Wiele zakrętów o zmiennej charakterystyce pozwala na organizację zawodów, szkoleń i testów motoryzacyjnych.

 14448802_1302347323109326_3171305164283741188_n

  zobacz zdjęcia                zobacz film z nowego toru

Nowość NR 3 – zupełnie nowa płyta poślizgowa w Centrum Szkoleniowym przy ul. Muszkieterów 43 . Przed sezonem szkoleniowym 2016/2017 wymieniliśmy nawierzchnię wszystkich płyt poślizgowych. 

IMG_9832  IMG_9873  IMG_0107

Nowość NR 4 – Nowa szata graficzna ośrodka przy ul. Muszkieterów 43 – zobacz zdjęcia 

Nowość NR 5 – Nowy pracownik w Akademii 

Nowość NR 6 – Nowy układ strony internetowej , bardziej przejrzysty podział szkoleń do wyboru zobacz typy szkoleń 

Nowość nr 7 – W palecie nowości uruchamiamy nowe szkolenie dedykowane dla kierowców firmowych czytaj dalej        zobacz szkolenie „bezpieczny kierowca firmowy”

Nowość nr 8 – Uruchamiamy szkolenia na trolejach jako oddzielne mini szkolenie. Teraz jazda na trolejach dostępna w ofercie „na godziny” . zobacz szkolenie  zobacz film

Nowość nr 9Udostępniamy edu drift  w wersji mini szkolenia „na godziny „ zobacz film

Nowość 10 Kurs DREAM CAR EXPERIENCE czytaj więcej

Nowość 11 – Uruchamiamy mobilne laboratorium bezpieczeństwa jazdy SAFETY LAB . Symulatory i urządzenia za pomocą których, przekonacie się jak ważne jest prawidłowe zapinanie pasów, jak bezpiecznie wyjść z auta po dachowaniu, zbadacie swój czas reakcji podczas skupienia i rozmowy przez zestaw głośnomówiący i wiele innych aspektów bezpiecznego prowadzenia samochodu. Czytaj więcej

Nowość 12 – Akademia podejmuje współpracę z Granprix Originals ,jedną z najbardziej prestiżowych marek inspirowanych wyścigami samochodowymi. Dla klientów Akademii przewidziane są specjalne rabaty. Czytaj więcej

 IMG_9684   le_cuir_black_lady 1gpo

« Wróć do listy aktualności