Podaruj komuś szkolenie w prezencie. Kup voucher online !

Podaruj komuś szkolenie w prezencie. Kup voucher online !


Jak to zrobić szybko i sprawnie ?

UWAGA !!! Ze względu na sytuacją pandemii korona wirusa , 6-cio miesięczny termin ważności voucherów zakupionych do 30.12.2019 zostaje automatycznie przedłużony do 9 miesięcy od daty zakupu.

Taka forma prezentu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród firm i klientów indywidualnych. Jest to bardzo popularny prezent gwiazdkowy i okolicznościowy. Akademia przygotowuje imienne, uroczyste zaproszenie na kurs dla wybranej przez Państwa osoby. Data wystawienia zaproszenia może być datą urodzin , imienin, innej rocznicy lub po prostu datą odwiedzin Świętego Mikołaja.
Voucher, w formie zaproszenia na kurs doskonalenia jazdy, niezależnie od jego typu, ważny jest 6 miesięcy i obejmuje wartość kursu jednodniowego wg dowolnie wybranego przez klienta programu. Kursy realizowane są w Warszawie w ośrodku Akademii przy ul. Muszkieterów 43.
Właściciel Vouchera po jego otrzymaniu , indywidualnie kontaktuje się z Biurem Obsługi Akademii, ustala odpowiadający mu termin szkolenia i wszelkie szczegóły dotyczące realizacji kursu. Możliwość realizacji kursu to 7 dni w tygodniu. Nie trzeba czekać na organizację grupy, jeśli w danym terminie zgłosi się jedna osoba też zorganizujemy dla niej  szkolenie. Cena takiego prezentu zależy od typu kursu, wg oferty i cennika szkoleń. Jedyne co trzeba zrobić to pojawić się w Biurze Akademii aby wykupić taki prezent osobiście za gotówkę. Wystawimy go w formie uroczystego zaproszenia na papierze dyplomowym.

UWAGA!!! Teraz możesz kupić taki prezent bez wychodzenia z domu!!!

Wyślij zamówienie mailem (Imię i nazwisko osoby obdarowanej i typ kursu), a my wyślemy Ci Voucher mailem który wydrukujesz sam(a) w domu. Jak to zrobić krok po kroku?
1. Wysyłasz mailem informacje jaki kurs zamawiasz i podajesz imię i nazwisko osoby obdarowanej.
2.  Zwrotnie wysyłamy nr konta na które należy dokonać płatności za voucher.
3.  Wysyłasz potwierdzenie przelewu na adres mailowy Akademii.
4.  Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, wysyłamy voucher do wydruku .

 

« Wróć do listy aktualności