Szkolenia online i kalendarz webinarów

Kalendarz Webinarów – sprawdź najbliższe terminy

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na szkolenia online w formie cyklicznych webinarów .  Godzinne spotkania na platformie zoom z wielu różnych tematów poprowadzi Kuba Bielak –  dlatego spotkania te noszą  nazwę „Jazda z Kubą Bielakiem”.   Poszczególne webinaria będą dostępne odpłatnie w naszym sklepie internetowym według repertuaru webinaryjnego publikowanego w kalendarzu na dany miesiąc. Każde spotkanie trwa ok godziny Podzielone jest na wykład oraz czas na pytania i odpowiedzi uczestników i prowadzącego. Szkolenia online kierowane są do odbiorców indywidualnych, wg publikowanego kalendarza webinariów ale na życzenie Poszczególne tematy mogą być realizowane na specjalne zamówienia dla firm i instytucji po za kalendarzem standardowych spotkań. 

ZOBACZ FILM DEMO !!!! Jak wyglądają takie webinary? 

 

Tematy wykładów podzielone zostały wg różnych kategorii .

Technika jazdy –  podzielona na 2 części. W części pierwszej zajmiemy się techniką jazdy w kontekście poślizgów i gospodarowaniem potencjałem przyczepności jaki każdy samochód posiada. Jak bezpiecznie przyspieszać , hamować awaryjnie i zmieniać kierunek jazdy. Część druga dotyczyć będzie jazdy i hamowania w łukach i zakrętach oraz omijaniu przeszkód na drodze.

Taktyka bezpiecznej Jazdy – czyli jak wykształcić bezpieczny styl jazdy ? Również podzielone na 2 części wykłady o tym jak ustrzec się niebezpieczeństwa na drodze. Jak zbierać informacje o drodze po której jedziemy aby nic nas nie zaskoczyło ? Jak jechać w sposób czytelny , jak używać kierunkowskazów , jak jechać w sposób czytelny aby nie zaskakiwać innych. Jak określić bezpieczną odległość podczas jazdy? Jak minimalizować skutki wypadku w ostatnich ułamkach sekund przed zderzeniem? Jak wykształcić bezpieczny styl jazdy aby podnieść swoje bezpieczeństwo podczas jazdy? 

Charakterystyka wypadków podczas jazdy w pracy –  gdzie i kiedy dochodzi do największej liczby wypadków podczas wykonywania obowiązków służbowych. Jak na wypadkowość wpływa staż pracy? Gdzie dochodzi najczęściej do wypadków? Co to jest zasada ograniczonego zaufania i co to jest „syndrom świętej krowy na drodze” ? Jak poradzić sobie z trudną sztuką parkowania ? 

Ecodriving – jak jeździć inteligentnie , ekologicznie i ekonomicznie ? 

Kultura jazdy – dlaczego mamy z tym kłopot? Geneza problemu . 

Osobliwości i kultura motoryzacyjna na świecie – kilka części poświęconych  różnicom , osobliwościom i nurtom wspólnym dzisiejszego świata motoryzacji. Doświadczenia zebrane przez Kubę podczas podróży do ponad 80 krajów zebrane w formie prezentacji dotyczących dziwnych przepisów, zwyczajów, unikalnych pojazdów i sportów motoryzacyjnych całego świata.

Zamów szkolenie dla siebie , sprawdź kalendarz szkoleń online –