Trening z Kubą Bielakiem

Trening z Kubą Bielakiem

Trening z Kubą Bielakiem 

Umów się już dziś !!!!!! Kup voucher !!!

 

Jak bezpiecznie i ekonomicznie korzystać z Twojego auta ?

Jazda na torze i poznanie umiejętności prawidłowej techniki jazdy to nie wszystko. Prawdziwą sztuką jest bezpieczne , efektywne, ekonomiczne korzystanie z własnego samochodu w ruchu drogowym. Jak przewidzieć to co zdarzy się za chwilę przed tobą na drodze?  Jak nie dać się zaskoczyć niebezpieczeństwu? Jak korzystać z potencjału swojego samochodu w sposób racjonalny i dający największe efekty? Jak jeździć szybko w mieście nie łamiąc przepisów? Jak jeździć pewnie i bezpiecznie ? 

Ten trening to zupełna nowość , kierowana do kierowców bez względu na wiek , płeć i  doświadczenie. 

Szczególnie polecane dla 

  • Kierowców z małym stażem za kierownicą którzy niedawno odebrali prawo jazdy i nie czują się jeszcze pewnie podczas jazdy.
  • Kierowców którzy po długiej przerwie wracają na drogę i chcą nabyć pewności w jeździe w ruchu drogowym.
  • Kierowców którzy zmienili miejsce zamieszkania i przeraza ich duże natężenie ruchu drogowego wielkiego miasta.
  • Kierowców którzy zmienili samochód i chcą dowiedzieć się jak korzystać z potencjału nowego samochodu w taki sposób aby jeździć nim bezpiecznie , efektywnie i ekonomicznie.
  • Kierowców którzy boją się jeździć samochodem, a są do tego „zmuszeni” przez styl życia i obowiązki w pracy. 
  • Dla każdego, kto wie że szkolić się trzeba permanentnie , aktualizować swoją wiedzę i umiejętności adekwatnie do dynamiki zmian jakie zachodzą w świecie motoryzacji. I chciałby sprawdzić czy być może w toku wieloletniej jazdy samochodem wykształcił jakiekolwiek złe nawyki które mogłyby być przeszkodą w bezpiecznym prowadzeniu jego auta. 
  • Dla każdego kierowcy który wie że ma z czymś jakiś problem w prowadzeniu samochodu inie bardzo wie co z tym zrobić. A tak w ogóle jest „super” 🙂

Pamiętaj jeżeli myślisz że jesteś genialnym kierowcą to znaczy że jest jeszcze sporo do zrobienia .

Jak wygląda szkolenie ? 

Szkolenie obejmuje 

Wykład z taktyki jazdy.  Organizacja wykładu możliwa jest w w wersji klasycznej na sali wykładowej w Akademii Bezpiecznej Jazdy w Warszawie lub online w formie webinaru który możesz obejrzeć w domu na swoim komputerze lub smartfonie w dogodnej dla Ciebie umówionej indywidualnie porze. 

Trening jazdy czyli  2 godzinną obserwowana jazda w ruchu drogowym umówiona indywidualnie w dogodnej dla uczestnika porze. Szkolenie odbywa się na samochodzie uczestnika treningu. Umawiając termin treningu podaj model i marką samochodu którym będziemy jeździli. 

Uwaga !!!!! Szkolenie może się odbywać w każdym miejscu w Polsce . 

W przypadku lokalizacji powyżej 100 km od Warszawy do kosztów szkolenia doliczony zostanie koszt transportu 1,5 pln /km 

Całość szkolenia prowadzi Kuba Bielak założyciel Akademii Bezpiecznej Jazdy , instruktor techniki jazdy , autor i prowadzący programów dotyczących bezpieczeństwa jazdy w TVN TURBO i Homo Motoricus.

Koszt 500 zł netto 

« Wróć do listy